Ветерани подякували очільнику поліції Кіровоградської області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33907_1.jpg)
Відповідний лист, за підписом голови районної організації ветеранів Григорія Донця, днями надійшов до Нацполіції області з м. Олександрії.
Сивочолі правоохоронці, які нині перебувають у відставці, також вдячні за підтримку і нинішньому керівнику поліції міста Сергію Котизі та, зі свого боку, за необхідності готові підтримати колектив, який продовжив справу їх життя – служіння людям і Закону.
«Чути хороші слова від цих досвідчених, мудрих та поважних людей завжди приємно. Бо кожен із нас багато років тому, вступаючи на службу, мав їх за вчителів і наставників, отримував досвід та дослухався порад. Тепер вони на заслуженому відпочинку, а це означає, що, крім вдячності, їм потрібна ще й увага та наша опіка. Моє завдання кожному працівнику – ставитися до ветеранів із належною повагою і шаною. Усі вони повинні почуватися частиною колективу, на який можуть розраховувати щохвилини», – зазначив керівник поліції області Сергій Кондрашенко.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)