Велоперегони «Роверок -2018» відбулись у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43723_1.jpg)
3 червня в центрі Кропивницького пройшов вже традиційний турнір з велоперегонів серед дітей 2006-2016 р.н. - «РоверОк»
Дитяча велогонка організована з метою розвитку та підтримки у дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до оточуючого середовища.
У змаганнях, організованих громадською організацією «Кіровоградський клуб велолюбителів «Там-Де-Ми», спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області й відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, прийняли участь юні велосипедисти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)