Свято Василя та Маланки завітали до управління ДПтС України в Кіровоградській області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13314_1.jpg)
14 січня 2012 року до управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області завітали маленькі гості – учні комунального закладу навчально-виховного об’єднання №3 « спеціально загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню дитячий садок» Кіровоградської міської ради в області в перший день нового року за старим стилем.
Найважливішими моментами традиційного новорічного свята є щедрування й засівання — давній звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славили господарів, бажали їм здоров'я й достатку, за що отримували винагороду.
Так і наші маленькі гості привітали нас із новорічними святами за давнім народним звичаєм. Щедруванням, колядками, музикою, танцями, пантомімою, обрядовими іграми з масками.
Керівництво управління ДПтС України в області висловило щирі слова вдячності за теплі привітання та віддячили посівальників солодкими гостинцями та подарунками.
Прес служба управління ДПтС України в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)