В Управлінні Служби безпеки України в Кіровоградській області вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8643_1.jpg)
15 лютого, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Управліні СБ України в Кіровоградській області відбулася зустріч воїнів-афганців з молодими співробітниками спецслужби. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-групі УСБУ в Кіровоградській області
Співробітники органів державної безпеки пройшли випробування різними «гарячими точками» і гідно виконали свій обов'язок. Ризикуючи своїм життям, вони залишилися вірними Військовій присязі, зберегли бойове братерство та передають свої знання і досвід молодим співробітникам Управління.
Під час урочистостей з цієї нагоди учасникам бойових дій було вручено пам’ятні подарунки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)