В Кіровограді з`явиться 100 нових терміналів самообслуговування
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16784_1.jpg)
Як повідомляє прес-служба банку, до кінця року в Кіровоградській області почне працювати ще 100 нових терміналів самообслуговування - унікальних "роботів", які дозволять виконувати всі банківські операції самостійно і цілодобово.
На сьогоднішній день в Кіровограді і області працює 204 термінали самообслуговування. Нові термінали ПриватБанку з'являться, в першу чергу, в популярних торгових і розважальних центрах, що дозволить людям отримати доступ до сучасних банківських послуг там, де їм найзручніше. "Наші термінали - це універсальні банківські “солдатики”, які вміють практично все, працюють цілодобово, без черг та перерв на обід, - розповідає керівник направлення Розвиток і контроль банкоматної і термінальної мережі Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку Наталія Коваленко. - Термінали самообслуговування мають численні переваги - це і швидкість проведення операцій і максимально доступні тарифи на послуги, до речі, багато з яких - взагалі безкоштовні".Сьогодні в терміналах ПриватБанку доступні найпопулярніші банківські послуги - поповнення рахунку мобільних, оплата комунальних та інших рахунків, грошові перекази. Також через них можна вільно купити квитки на поїзд, автобус, футбольний матч і скористатися іншими корисними сервісами.У Кіровоградській області працює понад 170 банкоматів, 204 термінали самообслуговування, 74 відділення, 49 з яких працюють і в суботу для зручності своїх клієнтів.ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку: privatbank.ua.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)