В день Старого Нового року в УМВС Кіровоградщини лунали щедрівки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13259_1.jpg)
14 січня, на Василя, у перший день Нового року за старим стилем до Управління МВС України в Кіровоградській області завітали гості – учні школи № 34 м. Кіровограда.
Вихованці навчального закладу прийшли до правоохоронців, аби привітати із новорічними святами та за давнім народним звичаєм щедрувати і засівати.
З появою казкових героїв – Діда Мороза, Снігуроньки, Чорта – та традиційних для цих свят Маланки і Василя, серед робочих буднів у стінах міліцейського відомства одразу ж запанувала святкова й радісна атмосфера.
Дітлахи підготували невеличку концертну програму – показали короткі вистави, співали щедрівок, засівали зерном та бажали господарям (керівництву та особовому складу УМВС) здоров’я, достатку й усіляких гараздів.
Т.в.о. начальника УМВС в області полковник міліції Руслан Бугринець щиро подякував гостям за поздоровлення і побажання та віддячив щедрувальникам і посівальникам гостинцем.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)