В аварії постраждала жителька Черкаської області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6182_1.jpg)
На перехресті автодороги «Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв» та автодороги сполученням «Київ – Знам’янка» водій автомобіля «Івеко», 26-річний житель Черкаської області, рухаючись зі сторони м. Києва в напрямку м. Миколаїв, не витримав безпечної дистанції та допустив зіткнення з автомобілем «Ваз 2106», який рухався попереду в попутному напрямку, внаслідок зіткнення з автомобілем «Івеко» водій «Ваза» здійснив зіткнення з автомобілем «Рено Меган», яким керував 42-річний громадянин Російської Федерації. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УДАІ УМВС Кіровоградської області
В результаті пригоди пасажир автомобіля «Ваз 2106» із тілесними ушкодженнями у вигляді закритої травми живота було госпіталізовано у Олександрівську районну лікарню.
За даними фактом триває перевірка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)