Увага акція! 100 ялинок - дітям, 100 ялинок - місту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7821_1.jpg)
Подаруйте дітям ялинку, ялинці життя, я місту – красу.
Придбайте новорічну ялинку у горщику, після свят висадіть її на своєму подвір’ї чи на власній вулиці – нехай вона вам дарує радість ще багато років.
Виставка-продаж живих ялинок у горщиках – 24 грудня, з 16.00, на площі Кірова.
Щотижневик «Україна-Центр» спільно з ландшафтною майстернею «Пан Тюльпан» розпочинає акцію « 100 ялинок дітям, 100 ялинок місту», у рамках якої ми пропонуємо мешканцям Кіровограда придбати живі ялиночки у горщиках зі знижкою 15% з тим, щоб потім, після свят, не викидати деревце, а висадити у власному дворі та мати змогу милуватися ним ще багато років
Мета акції – не тільки зробити подарунок малюкам, а й навчити їх бережно ставитися до дерев, до природи. Діти, які разом з вихователями висадіть ялинку на подвір’ї дитсадка, з року в рік спостерігатимуть, як вона зростає, навряд чи ламатимуть дерева.
Для участі в акції звертайтеся за телефонами:
«Україна-Центр»: 35-40-79,
«Пан Тюльпан»: 27-51-39, (050) 954-87-45
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)