У Знам’янці встановили Меморіальну дошку військовому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60367_1.jpg)
На території Знам’янської міської територіальної громади відбулося урочисте відкриття Меморіальної дошки солдату, стрільцю-санітару механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти військової частини А3137, 56 бригади 37 батальйону, учаснику російсько-української війни Хандусенку Максиму Володимировичу, який героїчно загинув, захищаючи рідну землю.
Участь у відкритті взяли рідні Максима Хандусенка. Вшанувати світлу пам’ять Героя прийшли Знам’янський міський голова, секретар виконавчого комітету міської ради, а також однокласники, друзі, вчителі, громадськість. Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали шану світлій пам’яті Максима Хандусенка та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)