У Вільшанському районі відбувся рейд
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41423_1.jpg)
1 лютого рятувальники Вільшанського районного відділу Управління ДСНС в області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки з мешканцями приватного житлового сектора селища Вільшанка.
Фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила пожежної безпеки при експлуатації побутової техніки та електрообігрівачів, при користуванні пічним опаленням, газовим обладнанням, закликали вчасно ремонтувати прилади і системи обігріву, не перевантажувати електромережу та не обігрівати оселі саморобними електрокамінами.
Окремо зупинилися на тому, що важливо регулярно перевіряти стан вентиляційних та димових каналів і бажано не перекривати їх з метою збереження тепла в оселі.
Крім цього, рятувальники нагадали жителям Вільшанки про необхідність дбати про безпеку дітей: не залишати їх без нагляду, навчати правилам, розповідати про негативні наслідки необережної поведінки та порушення правил.
На завершення розмови громадянам вручили застережні листівки та побажали затишку й безпеки в оселях.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)