У відділеннях Петрівської ЦРЛ триває капітальний ремонт
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42186_1.jpg)
Голова райдержадміністрації Сергій Завалій і голова районної ради Тамара Сакара ознайомилися з ходом ремонтних робіт в Петрівській ЦРЛ.
Разом з головним лікарем медзакладу Миколою Яновським вони оглянули терапевтичне відділення. Тут виконано значний обсяг робіт: замінено вікна, двері, кахель, сантехніку, електропроводку, опалювальну систему.
Стіни поштукатурено і пофарбовано, замінено покриття підлоги. Пацієнти відділення, з якими поспілкувалися керівники району, задоволені умовами лікування.
Також посадовці побували в інфекційному відділенні, де ремонтні роботи планується завершити до кінця року. Оглянули й харчоблок, що теж капітально ремонтується. Тут замінено вікна, вирівняно стіни, забетоновано підлогу, укладається кахель, здійснюються інші роботи. Планується повністю замінити все обладнання і завершити всі роботи до кінця І півріччя 2018 року.
Петрівська РДА
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)