У Світловодському районі Андрій Балонь зустрівся з мешканцями Власівки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50531_1.jpg)
Очільник Кіровоградської ОДА Андрій Балонь провів зустріч із мешканцями Власівки під час робочого візиту в Світловодський район. Темою спілкування стала їх ініціатива приєднатися до Полтавщини.
"Під час зустрічі з людьми з'ясував їх мотиви стати частиною Полтавської області. Основна причина цього бажання полягала в гострій проблемі в комунікації між Світловодською міською радою і Власівською селищною радою", - розповів очільник ОДА.
Андрій Балонь відзначив, що проінформував про ситуацію, яка склалась, Офіс Президента, Уряд, Міністерство розвитку громад і територій України, а також профільний комітет Верховної Ради.
"Поки законодавець приймає рішення з цього приводу, готовий бути драйвером позитивних змін і закликаю мешканців селища вести діалог із обласною владою та спільно вирішувати проблеми", - резюмував Андрій Балонь.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)