У школі в селищі Побузьке Голованівського району на 90 відсотків завершили утеплення фасаду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52397_1.jpg)
У селищі Побузьке Голованівського району продовжуються роботи з реконструкції школи. Наразі підрядники на 90% завершили роботи з утеплення фасаду та заміни вікон.
Про це повідомив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін.
«Програма Президента України «Велике будівництво» на Кіровоградщині триває. Один із об’єктів – загальноосвітній навчальний заклад у Побузькому. Це єдина школа в селищі, вона розрахована орієнтовно на 600 учнів. Реконструкція триває уже кілька років, важливо нарешті завершити всі роботи, щоб діти мати можливість навчатись у комфортних умовах», – наголосив Ігор Кузьмін.
Наступний етап реконструкції – проведення внутрішніх робіт. Зокрема в закладі відремонтують спортивну та актову зали, санвузли та класні кімнати.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)