У міськраді відбулося засідання клубу «Ветеран»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7805_1.jpg)
20 грудня у приміщенні Кіровоградської міської ради відбулося засідання клубу «Ветеран» ім.М.Крижановського Кіровоградської міської організації ветеранів України, на якому розглядалось питання про ціноутворення на ринках міста та забезпечення ветеранів соціальними продуктами харчування.
З інформацією з даного питання присутніх ознайомила начальник управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради Т.Бєлова. В засіданні клубу брали участь міський голова О.Саінсус, перший заступник міського голови В.Дзядух, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.Андреєва.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)