У міськраді Кропивницького розповіли про нову новорічну ялинку із сучасною ілюмінацією (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40188_1.jpg)
Сьогодні, 21 листопада, у Кіровоградській міськраді відбулася прес-конференція начальника відділу культури та туризму Анна Назарець і директора комунального підприємства «Міськсвітло» Дмитра Тоток.
Посадовці розповіли представникам місцевих ЗМІ,що міська рада передбачила у міському бюджеті 600 тисяч гривень для закупівлі символу Нового року - новорічної ялинки.
Ми вивчили пропозиції на ринку штучних ялинок в Україні і жоден із запропонованих варіантів нас не задовольнив, - відзначила Анна Назарець.
Тож ми пішли шляхом модернізації існуючої ялинки, яка служить місту із 2007 року. Спеціалісти «Міськсвітла» відремонтували металевий каркас, а гілки «хвої» ми закупили нові. Це обійшлося бюджету у 308 тисяч гривень. На зекономлені кошти вдалося докупити сучасну ілюмінацію для оновленної новорічної ялинки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)