У Кропивницькому звучав поетичний вінок Кобзаря
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50962_1.jpg)
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття під такою назвою у бібліотеці №18 відбувся поетичний вінок, присвячений творчості Тараса Шевченка.
У теплій атмосфері діти і дорослі доповнювали один одного, читаючи безсмертні рядки Великого Кобзаря, поетичним віночком. Учасники покращили свої знання, рівень виразності та художнього читання, розширили кругозір та артистичні можливості.
Прийшов час відчути і почути Шевченка – живого і справжнього, у творах якого так милозвучно гомонить наша минувшина, розкрита спостережливим оком великого митця.
Ми будемо завжди пам’ятати нашого великого українця і його незабутні пророчі твори.
Галина Суржок
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)