У Кропивницькому змінилася пропускна система на стадіон «Зірка»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38065_1.jpg)
Шановні вболівальники! Інформуємо вас про те, що змінилася пропускна система на стадіон «Зірка».
Вартість квитка на домашні матчі «Зірки» в сезоні 2017/18 років на звичайний поєдинок Прем’єр-Ліги буде становити 50 гривень.
Для дітей від 7 до 16 років вартість проходу на стадіон «Зірка» буде складати 10 грн, а діти до 7 років мають право відвідувати матчі кропивницької «Зірки» безкоштовно.
Нагадуємо вам, що вже цієї неділі відбудеться перший домашній матч нашої команди в новому сезоні. Суперником «Зірки» буде донецький «Олімпік». Початок гри о 19:30. Зазначимо, що входи на стадіон та каси відкриються за дві години до матчу, о 17:30.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)