У Кропивницькому жінка смертельно травмувала співмешканця
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55236_1.jpg)
За процесуального керівництва Кропивницької окружної прокуратури повідомлено про підозру 31-річній кропивничанці за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження своєму співмешканцю, що спричинило смерть (ч. 2 ст. 121 КК України).
Подія сталася 13 червня, в Кропивницькому.
Під час спільного вживання спиртних напоїв між цивільним подружжям виник конфлікт, у розпал якого жінка нанесла 45-річному співмешканцю ножові поранення, які виявилися несумісними із життям.
Наразі жінку затримано та повідомлено про підозру.
Прокуратура клопотатиме у суді про обрання їй запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
За скоєне підозрюваній загрожує до 10 років ув’язнення.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)