У Кропивницькому запрацював новий креативний простір (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55970_1.jpg)
Креативний простір «Пектораль» запрацював в обласному центрі народної творчості в Кропивницькому сьогодні, 16 вересня.
«Прекрасно, коли центр оживає, втілює свіжі ідеї і створює майданчики для наших митців. Завжди захоплююся людьми, які живуть своєю справою, у яких горять очі. Ви вмієте заряджати позитивом, ви повертаєте нас до традицій і показуєте, яка багата Кіровоградщина – на таланти, на культуру… Рухайтеся вперед, розвивайтеся і нехай цей простір стане джерелом вашого натхнення», – зазначив на відкритті голова обласної ради Сергій Шульга.
Концепція роботи простору передбачає організацію майстер-класів, виставок митців ужиткового мистецтва, проведення обрядових свят за участі фольклорних колективів області тощо.
Нагадаємо, у травні комісія з проведення конкурсу на посаду директора обласного центру народної творчості визначила переможницею Тетяну Назаренко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)