У Кропивницькому запрацювала автошкола для осіб з інвалідністю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60421_1.jpg)
Про це повідомила під час брифінгу у Кіровоградській ОВА проректор ДонДУВС, полковник поліції, Олена Волобуєва.
Станом на сьогодні в автошколі проходять навчання дві особи з інвалідністю. Загальний ліцензійний обсяг слухачів, які можуть одночасно навчатися в автошколі – 60 осіб.
"Головне, щоб у особи з інвалідністю була медична довідка, що немає протипоказань для керування автомобілем. Навчання триває 10 тижнів. Усі необхідні умови для безбар’єрного навчання у нас створені. Крім того, ми відкриті для будь-яких слухачів. У нас навчаються і курсанти, і їх батьки, і просто пересічні громадяни," - зазначила Олена Волобуєва.
Нагадаємо, за ініціативи першої леді України Олени Зеленської "Без бар’єрів" в Україні працює Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору до 2030 року.
Джерело, фото Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)