У Кропивницькому з 80-річним ювілеєм привітали ветерана пожежної охорони
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35968_1.jpg)
20 березня відзначив 80-річний ювілей ветеран пожежної служби Микола Афанасійович Удовиченко. Ювіляр вийшов на заслужений відпочинок підполковником внутрішньої служби з посади заступника начальника відділу пожежної охорони Управління внутрішніх справ у Кіровоградській області.
У цей святковий день Миколі Афанасійовичу урочисто був вручений орден «Честь і Слава», а також вітальний лист від Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту. Привітали ювіляра представники Управління ДСНС у Кіровоградській області та Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.
Від імені керівництва та усього колективу У ДСНС в області ми щиро вітаємо шановного Миколу Афанасійовича, бажаємо здоров’я, наснаги та дякуємо за його плідну працю та чесне життя.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)