У Кропивницькому вивчали міжнародний досвід санації уранових шахт (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54260_1.jpg)
Сьогодні, 3 березня, у місті Кропивницький у громадському офісі в обласному центрі відбувся круглий стіл «Закриття уранових шахт: зрада чи перемога?».
Представники ДП «СхідГЗК», шахтарі та громадськість прийняли участь у цьому засіданні.
Присутні обговорили проблеми, які можуть виникнути в процесі закриття уранових шахт на Кіровоградщині, зокрема екологічні питання та працевлаштування шахтарів. Досвідом припинення видобутку урану та санації шахт поділилися представники чеської організації NESEHNUTI Brno.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)