У Кропивницькому висадили 200 кущів троянд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59884_1.jpg)
Дві сотні кущів троянд подарували небайдужі кропивничани комунальному підприємству міста Благоустрій.
Квіти працівники підприємства одразу ж почали висаджувати на клумбах центральних вулиць обласного центру, повідомляє міська рада.
"Ці благородні квіти стануть справжньою окрасою міста. Висаджуємо троянду садово-паркову, грунто-покровну і бордюрну на клумби у середмісті, на Фортечних Валах, доповнимо круг на перехресті вулиць Андрія Матвієнка і Євгена Маланюка, де торік висаджували троянди від Покровської громади," - розповідає головна агрономка підприємства Альона Ворона.
Також вона повідомила, що вже найближчими днями на площі Героїв Майдану з’явиться "вишиванка" з білої і фіолетової петунії, заквітнуть клумби на Соборній площі та перед міською радою, а також в інших районах міста.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)