У Кропивницькому вимагають відновити газопостачання котелень (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42232_1.jpg)
Сьогодні, 15 березня, у Кропивницьокму біля приміщення підприємства «Кіровоградгаз» знову зібралися депутати міської ради та громадські активісти.
Мешканці Кропивницького прийшли з вимогою до керівництва підприємства вiдновити подaчу гaзу до котелень пiдприємствa «Кіровоградтепло» та забезпечити стабільне проходження опалювального сезону у місті.
Але охорона підприємства не допустила до керівника «Кіровоградгаз» представника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення для вручення йому протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка зобов’язала «Кіровоградгаз» забезпечити відновлення газопостачання та забезпечити стабільне газопостачання теплогенеруючому підприємству ДП «Кіровоградтепло»
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)