У Кропивницькому відзначили представниць чорнобильського руху (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55381_1.jpg)
Сьогодні 28 червня, з нагоди відзначення ювілейної 25-ої річниці - Дня прийняття Конституції України, біля пам'ятника Володимиру Виниченку в обласному центрі, відбулося урочисте святкове нагородження заслужених громадян Кіровоградської області та міста Кропивницький державними, обласними та міськими нагородами і відзнаками.
Серед нагороджених спільною Почесною Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради за поданням обласного відокремленого осередку Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86" у Кіровоградській області, слідуючи у тому числі й конституційному принципу гендерної рівності, були відзаначені найбільш активні представниці чорнобильських громадських організацій Кіровоградщини, а саме: Голова Новоукраїнської районної організації СЧУ - Наталя Вікторівна Ніколаєнко та Голова комітету вдів міської організації СЧУ міста Знам'янка - Бушилова Наталя Борисівна.
Обласний відокремлений осередок Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86" й надалі послідовно буде проводити політику спрямовану на вшанування представників чорнобильського суспільства, особливо в цьому ювілейному році і вже меш як за два місяці, з нагоди ювілейної дати відзначення 30-ої річниці - Дня проголошення Незалежності України (24 серпня ) й надалі буде вносити відповідні клопотання про нагородження відзнаками та нагородами різного рівня найбільш активних громадських ативістів чорнобильських громадських організацій області.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)