У Кропивницькому відкрився безпековий табір для підлітків (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60364_1.jpg)
В Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка, за підтримки депутата Кропивницької міської ради Тіграна Хачатряна, відкрився розважально-освітньо-безпековий табір для підлітків «Літо. Друзі. Бібліотека».
Учасниками табору стали підлітки з місцевих родин та родин ВПО. Мета даного табору – налагодження дружніх стосунків та організація змістовного дозвілля підлітків влітку.
Учасники табору - підлітки віком від 9 до 13 років, на яких чекає тиждень цікавих завдань, розваг, пізнання та активного відпочинку.
Кожен день табору тематичний: день знайомств; день комп’ютерних технологій; день безпеки; день дослідів та пізнання і день розваг.
До проведення табору долучаються друзі та партнери бібліотеки – Управління патрульної поліції в Кіровоградській області, Управління ДСНС України у Кіровоградській області; центр підтримки переселенців «ЯМаріуполь», програма "Співдія» та інші.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)