У Кропивницькому відкрилася виставка картин Андрія Сотніченка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54354_1.jpg)
Виставка художніх робіт Андрія Сотніченка почала працювати у кропивницькій кав‘ярні «Театральна»
Це перша персональна виставка картин молодого кропивницького художника. Чудові, весняні, надихаючі роботи виконані у різних техніках і на різну тематику.
Виставка - це продовження традиції, започаткованої у кав‘ярні «Театральна» минулого року, і власник закладу Володимир Кравчук обіцяє, що і надалі раз на місяць у кав‘ярні будуть експонуватися твори місцевих митців.
Ця виставка, котра почала діяти 13 березня, має назву «Світ очима художника», і триватиме тиждень. Вхід - вільний! Кав‘ярня «Театральна» працює щодня з 8.00 до 20.00.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)