У Кропивницькому відбувся творчий майдан (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58690_1.jpg)
Сьогодні, 20 листопада, в обласному центрі в громадському просторі Атмосфера МИР2.0 напередодні Дня Гідності та Свободи влаштували творчий майдан.
Фото Ігоря Філіпенка.
Ми показали історію через майстер-класи та різноманітні тематичні локації, де відбувалось читання поезій, мемуарів, віршів, а зігрітись можна було біля композиції палаючих діжок – зазначили організатори.
Катерина Колтунова, заступниця голови Кіровоградської ОДА: «Ми хочемо розказати нашій молоді причинно-наслідкові зв»язки – чому сталися ті революції, що передувало і чим все закнінчилось, і що ми маємо зараз. Ми маємо об’єктивно трактувати всі події, щоб не повторювати помилок історії.»
Присутні могли завітати до майстерні з вибійок, караоке, нанести патріотичне тату, а також послухати музику 2004-2014 років. Окремо подбали про фото та атрибутику з Революцій. А благодійні внески на ЗСУ вже стали для цього простору традицією.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)