У Кропивницькому відбувся мистецький вернісаж
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47430_1.jpg)
Вернісаж «Мистецтво буває різним» відбувся у Центральній міській бібліотеці для дітей. Його лейтмотив - «Світ мистецтва не визнає обмежень».
Відвідувачі познайомилися з багатою книжковою колекцією з різних видів мистецтва, кожен з яких має упередити у дітей байдужість та емоційну глухоту.
Підвищити чуттєве сприймання побаченого допомагали поезія та музичні твори. Неперевершені картини Катерини Білокур «Жоржини», «Квіти і виноград», «Сніданок» були гарною ілюстрацією до вірша О. Олеся «Іменини». Споглядання творів Віри Павленко «Калина» та Тетяни Пати «Зозуля на калині» супроводжувалося читанням вірша Тараса Шевченка «Зацвіла в долині червона калина» та під мелодії народних пісень.
Захід подарував дітям не лише емоційні враження, а й розширив коло їх знань про мистецтво та стимулював бажання пізнавати. Свідченням тому стали відмінні результати ігор «Шифрувальник» та «Здогадайся, до майстерні якого художника завітали».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)