У Кропивницькому відбувся чемпіонат зі службового собаківництва
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55306_1.jpg)
19 червня відповідно до календарного плану заходів з кінології громадської організації «Товариство сприяння оборони України (ТСО)» на 2021 рік на виробничо-навчальній базі ТСО України відбувся чемпіонат зі службового собаківництва.
У змаганні взяли участь представники кінологічного центру ГУ Нацполіції області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, органів Державної кримінально-виконавчої служби.
Учасники змагалися в таких дисциплінах – загальний курс дресирування і спеціальний курс дресирування.
Честь Служби порятунку на чемпіонаті відстоювали інструктор зі службового собаківництва Віктор Ткаченко та його вихованець – пес породи німецька вівчарка Аякс. Під час виконання вправ Аякс продемонстрував належний рівень підготовки та у підсумку виборов 1 місце у розділі «Слухняність» та 3 місце – у загальному заліку.
Прес-служба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)