У Кропивницькому відбувся чемпіонат області з боксу серед юніорів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33853_1.jpg)
Із 11 по 13 листопада у Кропивницькому в спортивній залі «The ring» пройшов чемпіонат області та першість КДЮСШ № 1 з боксу серед юніорів та школярів.
Під час урочистого відкриття змагань спортсменів привітали віце-президент обласної федерації боксу Віктор Саласенко та директор комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту міської ради» Юрій Жовтенко.
У змаганнях взяли участь 115 юних боксерів із 7 команд. Переможцями у різних вагових категоріях стали вихованці КДЮСШ № 1 Владислав Стась, Роман Альошин, Стас Ломакін, Валерій Дячковський, Максим Макаренко, Тимур Гоян, Давид Петров, Дмитро Руденко, Роман Сокуренко, Анатолій Протос, Владислав Кім, Кирил Алешков.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту міської ради, медалями від обласної федерації боксу та сувенірами від обласного відділення НОК України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)