У Кропивницькому відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56281_1.jpg)
Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна провела засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянули питання щодо забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних заходів та стан охоплення вакцинацією населення області з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Значну увагу приділили питанню забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення в осінньо-зимовий період 2021/2022 року та стан санітарного очищення населених пунктів та сміттєзвалищ на території області.
Також члени комісії заслухали інформацію щодо ходу створення, утримання та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони і добровільних пожежних дружин (команд) на об'єктах різної форми власності та у межах адміністративно-територіальних одиниць на території області.
Крім цього був розглянутий Регламент взаємодії головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області,
ДУ "Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб
МОЗ України", Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування під час виконання спільних заходів з ліквідації надзвичайних ситуацій (подій), пов’язаних із випадками виявлення, застосування небезпечних хімічних або радіаційних речовин.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)