У Кропивницькому відбулось засідання жіночого клубу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33719_1.jpg)
На черговому засіданні жіночого клубу за інтересами «Мальва», яке пройшло на базі бібліотеки-філії №8, відбулася школа економії «Новий погляд на старі речі», тому, що тема економії дуже актуальна у теперішній скрутний час.
Захід супроводжувався переглядом відеороликів та літератури з цієї теми, де пропонувалося увазі запрошених багато цікавих ідей по створенню нових красивих і незвичайних речей, використовуючи старі.
Гості дізналися про печворк (клаптикове шиття), який стає все більш популярним, де творчі люди вигадують все нові і нові креативні речі, які можна виготовити з того, що є вдома.
Бібліотекарі акцентували увагу господинь на енергозбереженні у своїй оселі, з метою заощадження.
У дружньому колі, за чашкою смачного чаю, в затишній обстановці, жінки поділилися своїми секретами домашньої економії та отримали заряд позитивних емоцій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)