У Кропивницькому відбулось засідання міжвідомчого оперативного штабу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34646_1.jpg)
6 січня об 11:00 в режимі відеоконференції відбулось засідання міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питань готовності органів управління та формувань цивільного захисту центральних та місцевих органів виконавчої влади до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Зубка.
Управління ДСНС в області представляв начальник Управління полковник служби цивільного захисту В. Миронюк.
На нараді було доведено інформацію стосовно очікуваних погодних умов 7-8 січня, ситуацію, що склалась на території України внаслідок ускладнення погодних умов, заходи для її нормалізації, прогноз розвитку подій. Крім того, обговорено стан готовності центральних та місцевих органів виконавчої влади до протидії загрозам у зв’язку з ускладненням погодних умов та визначено комплекс заходів щодо реагування на надзвичайні ситуації даного періоду й забезпечення життєдіяльності населення у разі погіршення погодних умов.
Також відбулось засідання Кіровоградського обласного оперативного штабу для вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій під час ускладнення погодних умов під головуванням очільника Кіровоградської обласної державної адміністрації С. Кузьменка, який повідомив, що органи управління, транспортна інфраструктура, системи енерго-, газо-, тепло-, водопостачання, зв'язку, медичні установи та об'єкти соціальної сфери Кіровоградської області готові до стабільної роботи у період ускладнення погодних умов.
Враховуючи значне пониження температурного режиму, з метою забезпечення на території області належних умов для життєдіяльності громадян у зимовий період функціонують мобільні та стаціонарні пункти обігріву, про перелік та місцезнаходження яких здійснюється постійне інформування громадян через власну веб-сторінку Управління ДСНС в області (рубрика «Актуально») та обласні інформаційні агентства.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)