У Кропивницькому відбулось дитяче свято
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43694_1.jpg)
До день захисту у 101-му мікрорайоні для малят організували бібліотекарі філії №18, педагоги ДЮК «СКІФ» та допоміг подарунками депутат міськради Михайло Бєжан.
Свято розпочалось з таночка «Коло дружби», який зібрав більше 60-ти дітей 101-го мікрорайону, усі рухалися і веселилися дружно разом.
Конкурс «Збери друзів» розпочав ігрову програму, дуже сподобалась малюкам руханка для найменших «Вовк і Зайці», а для старших дітей стали до вподоби ігри з м'ячами і скакалками.
Другою частиною свята стали майстер-класи «Кольорові фантазії», «Мозаїка» та Бібліопікнік з книжками, який особливо сподобався найменшим. Бібліотекарі запросили родини до інтелектуального змістовного дозвілля влітку у прохолодних приміщеннях бібліотеки.
Усі діти отримали подарунки і солодощі! Детальніша інформація на сайті бібліотеки №18 у розділі «Фотоальбом» https://bibl18kr.io.ua/album867231
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)