У Кропивницькому відбулися змагання з футзалу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58904_1.jpg)
23 грудня у м. Кропивницький відбулись змагання з футзалу серед представників силових структур області. Це заключні змагання за програмою «Динаміада-2022».
Нашу команду представили 11 рятувальників: Ковальов Дмитро, Кравченко Євгеній, Даніч Владислав, Яценко Андрій, Слівченко Олександр, Романов Дмитро, Михалюк Юрій, Візер Богдан, Тимошенко Олександр, Гуліда Анатолій, Джабнідзе Давид.
Усього у турнірі взяли участь 5 найсильніших команд області.
У фіналі команда Служби порятунку змагалась за перемогу з командою ГУ НП. У результаті запеклої боротьби наша команда після серії пенальті посіла друге місце. Третє місце виборола команда Долинської громади.
Колектив ГУ ДСНС в області щиро вітає колег, які протягом усього спортивного року надзвичайно гідно захищали честь Служби порятункуКіровоградщини у всіх змаганнях. Пишаємось!
Попереду - підведення підсумків спортивного року та визначення переможців «Динаміади-2022». Тож, бажаємо нам усім перемоги!
Прес-служба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)