У Кропивницькому відбулась молодіжно-патріотична акція (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57886_1.jpg)
Сьогодні під егідою управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА на території обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулась молодіжно-патріотична акція, в організації якої взяли участь фахівці Служби порятунку.
Подібні розважально-просвітницькі заходи активно проходять на Кіровоградщині в рамках позашкільної програми «Літо-2022: разом до Перемоги!»
Рятувальники розгорнули локацію, розповіли про свою роботу, пропагували правила безпеки життєдіяльності та пропонували спробувати себе в ролі вогнеборців. Юні українці мали нагоду не лише познайомитись із рятувальниками та їхнім оснащенням, але й мимохідь, під час гри, засвоїти правила пожежної, мінної безпеки та загальні правила безпеки життєдіяльності під час війни. Крім того, психологи Служби порятунку навчили дітей корисним психологічним практикам, які допоможуть у разі необхідності стабілізувати свій емоційний стан.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)