У Кропивницькому відбудеться вулична акція
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45070_1.jpg)
В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день – це День Незалежності та Державного Прапору України. Це свята гідності та патріотизму українського народу в прагненні до народної мрії – незалежності.
З нагоди свят Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує містян на вуличну акцію «Україна – це ми!». Акція відбудеться 23 серпня з 10.00 до 13.00 на вулиці Дворцовій (біля приміщення бібліотеки).
В програмі акції:
- книжкові виставки «Україна – країна європейських цінностей», «Україна: пізнання історичної правди» та «Незалежність України – найдорожчий скарб народу»;
- дартс-вікторина «Що я знаю про Батьківщину»;
- майстер-клас «Патріотичний арт-розпис»;
- майстер-клас «Український прапор в техніці торцювання»;
- вулична дискотека «В українському стилі».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)