У Кропивницькому відбудеться пішохідний квест
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33869_1.jpg)
У Кропивницькому, 20 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи відбудеться пішохідний фотоквест «Імена Героїв на карті нашого міста».
Про це повідомила в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики Оксана Горбенко під час наради, присвяченій підготовці заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Організатор квесту виступив Кропивницький кіш УДЮТ «Січ».
Для участі у квесті необхідно:
Зібрати команду, зареєструвати її, прихопити гарний настрій, зручне взуття, трохи грошей на проїзд і прийти у неділю 20 листопада на 10:45 до ТЦ «Велмарт».
Квест допоможе навчитися орієнтуватися в нових назвах вулиць нашого міста,пов’язаних з іменами Героїв, допоможе набути нових знань і навичок в топографії і фотографії, додасть гарного настрою і задоволення від спілкування з друзями.
Подача заявок завершується 19 листопада о 20.00.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)