У Кропивницькому в СДЮШОР «Надія завершується ремонт покрівлі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56419_1.jpg)
Роботи по реконструкції Кропивницької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія» відбуваються у рамках програми Президента України «Велике будівництво».
На сьогодні вже завершується ремонт покрівлі у приміщенні басейну. Вже влаштовано вітражі, виконані демонтажні роботи.
З жовтня виконуються роботи по чаші басейну, відбувається підготовка до покриття басейну плиткою.
До того ж тривають роботи: по влаштуванню перегородок душових та роздягалень, обшиваються стіни вологостійким гіпсокартоном, облаштовують системи опалення в приміщенні басейну та встановлюють вентиляції.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)