У Кропивницькому в притулки передали 60 кг коропа (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56458_1.jpg)
Сьогодні, 23 листопада, головний державний інспектор Кіровоградського рибоохоронного патруля Олександр Яковенко спільно з користувачем водойми Євгеном Глущенко відвезли 20 кг свіжої риби в дитячий будинок «Наш дім» та 40 кг в притулок «Дім Милосердя».
Коропа зловили вночі в селі Назарівка Соколівської територіальної громади. Зранку на неї зробили експертизу регіональної державної лабораторії Держспоживслужби.
«Сьогодні спільно з орендарем водойми ми зробили гарну справу. Ця ініціатива має бути прикладом і для інших користувачів, адже кожен з нас має нести соціальну відповідальність та допомагати тим, хто цього потребує», - наголошує начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Кіровоградській області Вячеслав Грибенко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)