У Кропивницькому в бібліотеці відбувся бенефіс літературних героїв
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36084_1.jpg)
Літературний театр, який організований при бібліотеці-філії №21, до дня народження чудового дитячого письменника Корнія Чуковського, презентував виставу за його творами.
Бенефіс літературних героїв «Айболіт і Бармалей відмічають ювілей» зібрав в бібліотеці багато глядачів. Вони були захоплені чудовою грою маленьких акторів, умінням їх перевтілюватися в різні образи. Окрасою театрального дійства стали створені бібліотекарями костюми героїв до творів К.Чуковського.
А завершилося свято фотосесією з персонажами вистави. Спектакль відвідали 87 дітей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)