У Кропивницькому урочисто відкрили нову променадну алею (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56485_1.jpg)
Вона облаштована між мікрорайонами Жадова та Попова. Цього дня, незважаючи на прохолодну погоду, тут було надзвичайно людно і гамірно.
Роботи з відновлення алеї стартували ще влітку. Будівельники вклали нову тротуарну плитку на пішохідних доріжках, тут же облаштували велодоріжки, змонтували нове сучасне зовнішнє освітлення, встановили зручні лавки та безпечні огорожі.
- Тепер - це класна променадна зона, з якісним ремонтом. Переконаний, що людям буде зручно тут прогулюватися і відпочивати, - відзначив Андрій Райкович. – Вночі не страшно ходити, бо встановлено якісне освітлення. Я задоволений результатом. Головне тепер – берегти все, що зроблено від вандалів.
Місцеві жителі такому оновленню щиро раді.
- Я живу тут більше 35 років і ми навіть не мріяли, що ця алея стане такою класною. Вона ж окраса всього мікрорайону, - ділиться емоціями кропивничанка Марія. – Ми щиро дякуємо міській владі за цей проєкт.
джерело, фото Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)