У Кропивницькому творчий колектив та двоє художників стали лауреатами обласної премії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56459_1.jpg)
Творчий колектив та двоє художників стали лауреатами обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.
Відповідне рішення прийняла комісія за результатами таємного голосування сьогодні, 23 листопада.
У номінації «Національна традиція» лауреатом став Анатолій Кімнатний – за серію робіт 2000-2020 років, створену в рамках пленерів «Кіровоградщина очима художників».
У номінації «Новітні спрямування» премію здобула Наталія Мартинюк – за творчі доробки в оригінальній авторській манері виконання малюнку.
«Степового орла» за перемогу в номінації «Мистецтвознавство та історія мистецтв» отримає творчий колектив у складі Тетяни Ткаченко, Оксани Віжевської та Валентини Ноженко – за створення друкованого проєкту – альбому «Музей мистецтв. Кропивницький».
Вручення премії відбудеться 8 грудня в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна у Кропивницькому.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)