У Кропивницькому студенти ДНМУ привітали особливих дітей з Миколаєм (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46862_1.jpg)
На свято Миколая, 19 грудня, студенти Донецького національного медичного університету привітали дітей та молодих людей, які виховуються у Знам'янському дитячому будинку-інтернаті.
Студентське самоврядування організувало благодійний збір коштів на смаколики та фрукти для дітей. Зустрілися з хлопцями та дівчатами заступник декана МФ №2 з виховної роботи Ярослава Тур, студенти вітчизняного факультету та актив самоврядування, студент міжнародного медичного факультету з Марокко Амін Малек.
Для вихованців дитячого будинку створені необхідні умови, нещодавно спонсори навіть оснастили кухні, де діти з особливими потребами навчаються самостійно готувати та розвивають моторику. Професійні ж кухарі готують смачні страви та випічку. Проте найбільше турботу про дітей видно не лише в побутових умовах, а й у ставленні персоналу та директора. Вихователі зі сльозами на очах розповідають про долю вихованців, та кажуть, що, коли треба якась допомога, не рахуються з особистим часом.
Діти та музичні керівники підготували вірші та музичні композиції. Під баян вони виконують не лише новорічні, а й відомі сучасні пісні.
Студенти вручили керівництву закладу солодкі подарунки та фрукти, а ще більшим сюрпризом стала казка "Рукавичка", де кожен гість став казковим персонажем. Пісні Аміна Малека під гітару просто зачарували кожного глядача.
Вихованці закладу пам'ятають студентів ДНМУ ще з минулого року, тому залюбки з ними спілкувалися, танцювали та обіймалися.
Ірина Полулях
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)