У Кропивницькому ситуація із пасажирськими перевезеннями залишається складною
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55829_1.jpg)
Одна з причин – чималі збитки КП «Електротранс». Через вимогу Кабміну перевозити в громадському транспорті пасажирів за кількістю місць для сидіння.
Цю постанову не скасували, хоч міська рада неодноразово зверталася до посадовців вищого рівня з проханням дозволити перевозити більшу кількість людей в тролейбусах і автобусах, адже епідситуація дозволяла.
- Це впливає на собівартість перевезень. Ми вже майже два роки ганяємо на третину заповнений транспорт, - звернув увагу Андрій Райкович. - Я розумію, що підвищення тарифів – річ непопулярна. Але ми йдемо на те, щоб використовувати дотацію з міського бюджету. Сьогодні пільги нa безкoштoвний пpoїзд пенсіонерів, які гapaнтує деpжaвa, здійснюються зa paхунoк міськoгo бюджету. Нapaзі у Кpoпивницькoму загалом пpoживaють 90 тисяч пільгoвиків усіх категорій. І ми дотуємо наше підприємство на близько 160 мільйонів гривень! І це, безумовно, є причиною перегляду тарифів на проїзд у транспорті.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)