У Кропивницькому школярі влаштовують курильні біля багатоповерхівок
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49616_1.jpg)
Учні ООШ-16 роблять перекури біля житлових будинків, розташованих поруч з навчальним закладом, повідомляє FOTOINFORM.NET
Розпочався новий навчальний рік у школах міста Кропивницький. І як тільки учні пішли вчитися, знову біля під’їздів багатоповерхівок з'явилися «курильні».
Хлопці та дівчата збираються на лавках біля під’їздів та смалять цигарки, так що дим стовпом стоїть.
«Живу в мікрорайоні «Шкільний» та бачу кожного дня, як під час перерви дітлахи юрбою курять біля будинків по вулиці Зінченка 5 та 7. Сідають на лавки та комфортно себе почувають. Дим від цигарок «лізе» прямо у хвіртки помешкань. Виникає питання, чому керівництво цієї школи не звертає на це увагу? Вчителі під час навчального процесу повинні нести відповідальність за учнів не тільки на території навчального закладу, а і посилено контролювати, чим займаються учні під час перерви. Бажано було б, щоб дітям постійно розповідали про небезпеку від паління», - скаржиться пенсіонерка Наталя.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)