У Кропивницькому школярам подарували нові планшети (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57538_1.jpg)
Сьогодні, 6 травня, 12 школярам із сімей внутрішньо переміщених осіб, дистанційно навчаються в Кропивницькій Гімназії імені Тараса Шевченка вручили планшети.
"Кошти на планшети збирали в Сполучених Штатах Америки. Там живе мій син. Він зателефонував мені і сказав, що дуже хоче допомогти. Вирішили зібрати кошти і придбати планшети для дітей із сімей, які виїхали із зони бойових дій. Тож він разом із своїми друзями зібрали кошти і ми придбали 22 планшета. 12 вручили діткам, які навчаються у гімназії. 10 вручать в Олександрії", - розповів головний редактор газети «Україна-Центр» Юхим Мармер.
Юхим Мармер повідомив, що його син разом із друзями і далі планують збирати кошти для допомоги дітям, які хочуть навчатися, але не мають змоги.
джерело, фото Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)