У Кропивницькому Сергій Шеремет привітав підприємців з професійним святом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55864_1.jpg)
Сьогодні, заступник голови облдержадміністрації Сергій Шеремет взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня підприємця.
Звертаючись до учасників свята, Сергій Шеремет відзначив що на Кіровоградщині у підприємницькій діяльності задіяні близько 130 тисяч чоловік. Це люди, які щоденно працюють заради того, аби на території нашого регіону був забезпечений економічний розвиток, стабільність і достаток.
Він подякував бізнесменам за створення нових робочих місць, своєчасну виплату заробітної плати, а також збільшення надходжень до обласного і місцевих бюджетів та, відповідно, економічний і соціальний розвиток територій.
Сергій Шеремет вручив подяки та почесні грамоти кращим підприємцям області та побажав їм прийняття вдалих бізнесових рішень, укладення успішних контрактів і надійних партнерів.
На завершення урочистих заходів підприємців привітали концертною програмою та ярмарком.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)