У Кропивницькому Сергій Поліщук привітав студентів ЦНТУ з Днем знань
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55846_1.jpg)
Сьогодні, 1 вересня, у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня знань.
До привітань долучилися заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук та народний депутат України Ігор Мурдій, які є випускниками цього вишу.
«Дуже приємно долучатися до свята на запрошення керівництва вишу та самому бути в цьому університеті. Вчора Кіровоградщину відвідав віце-прем’єр-міністр, який був на наших підприємствах «Радій», «Ельворті». Потім відбулася зустріч з представниками бізнесу у Долинській на гірничо-збагачувальному комбінаті. І одним з ключових питань, яке підіймалося керівництвом області – молоді кадри, які зможуть зрушити нашу економіку, дати їй поштовх, розвивати область. Я хочу вам побажати міцного здоров’я, жаги до навчання. Я хочу, щоб студентські роки ви провели гідно, з розумінням того, наскільки для вас важливі знання», - привітав студентів Сергій Поліщук.
Народний депутат України Ігор Мурдій долучився до привітань та подякував викладачам університету.
«Звертаюся до всіх студентів – все залежить лише від вас, усі двері відкриті. Якщо буде бажання розвивати нашу державу, то розвиватиметься і Україна, і ви самі. Мені дуже приємно бути на цих урочистостях. Бажаю вам успіхів у навчанні!» - зазначив Ігор Мурдій.
Традиційно під час урочистої частини заходу першокурсникам вручили символічний ключ та студентський квиток. Далі студентство вітали концертною програмою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)